Facebook Ceneo

prezenty dla dzieci

 • 17 maja 2019

  Top 5 pomysłów na prezent komunijny

  Pierwsza komunia, to wyjątkowe wydarzenie duchowe dla dziecka, ale także okazja do obdarowania wyjątkowym prezentem. W tym czasie wielu rodziców, dziadków i chrzestnych staje przed trudną decyzją, jaki prezent może ucieszyć najbardziej.  My podpowiemy Ci co najlepiej sprawdzi się jako upominek komunijny i… nie będzie kosztować fortuny.

  więcej
 • 22 listopada 2019

  Lot w tunelu aerodynamicznym – dla kogo?

  Lot w tunelu aerodynamicznym to fantastyczna atrakcja - dla małych i dużych, a zwłaszcza dla tych, którzy lubią przekraczać granicę własnych możliwości. Lot w tunelu aerodynamicznym to wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Kogo najbardziej ucieszy prezent ekstremalny w postaci lotu w tunelu aerodynamicznym?
  więcej
 • 17 listopada 2020

  Prezent dla dziecka – co wybrać?

  Czas prezentów zbliża się wielkimi krokami - dziś postanowiliśmy wybrać kilka fajnych pomysłów na prezenty, które z pewnością ucieszą najmłodszych - czy któryś z tych prezentów przypadnie Wam do gustu?
  więcej
 • 4 maja 2022

  Jakie prezenty podarować na Dzień Dziecka? Podpowiadamy!

  Niezależnie od tego, w jakim wieku jest w Twoje dziecko - czy ma lat 5, 15 czy nawet 30 - warto uczcić dzień, który jest jego świętem - Dzień Dziecka. 1 czerwca zbliża się wielkimi krokami - sprawdź nasze porpozycje prezentów dla małych dzieci, nastolatków i dla dzieci dorosłych :)
  więcej
Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard