Facebook
Facebook Ceneo

Jakie prezenty podarować na Dzień Dziecka? Podpowiadamy!

Jak to działa?
04 maja 2022

1 czerwca to świetna okazja do podarowania dziecku ciekawego prezentu. Do tego wyjątkowego dnia warto się wcześniej przygotować, by sprawić maluchom – tym młodszych i tym nieco starszym, radość i powód do uśmiechu. 1 czerwca jest doskonałym momentem na spełnienie dziecięcych marzeń i wybranie oryginalnego podarunku, który będzie zgodny z zainteresowaniami i hobby dziecka. Wielu rodziców zastanawia się, co kupić córce czy synowi na Dzień Dziecka? Co można dać dzieciom tego dnia? Zamiast materialnych rzeczy warto podarować przeżycia i nowe doświadczenia, które zagwarantują ogromne emocje i zapewnią miłe wspomnienia, do których chętnie będą wracać. Co zatem można zaplanować i zorganizować na Dzień Dziecka? Co sprawi dzieciom radość? Jaki prezent wybrać dla dziewczynki, a jaki dla chłopca? Zamiast materialnych upominków, podaruj dziecku czas, emocje i nowe doświadczenia, być może tego właśnie dnia odkryje w sobie nową pasję…  

Co kupić dziecku na Dzień Dziecka?

Prezenty na Dzień Dziecka mogą być różne, dzieci mają bowiem przeróżne marzenia – od wzbicia się w powietrze i latania, nurkowanie, przez zostanie pilotem samolotu, aż po te, które można zrealizować od ręki, czyli wyjście do sali zabaw. Jeśli zależy Ci na tym, żeby prezent dla dziecka sprawił radość, powinien być spersonalizowany i zgodny z zainteresowaniami i pasją młodego człowieka.

Co kupić dziewczynce na dzień dziecka?

Jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać dla dziewczynki? Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent jest kurs fotografii. Taki upominek to sposób na odkrycie nowej pasji i podarowanie dziecku umiejętności uwieczniania wspomnień. Co więcej, kurs fotografii jest nie tylko świetnym doświadczeniem, ale również praktycznym prezentem, który z pewnością przyda się w przyszłości. Taki upominek z pewnością doceni 10, 11, 12, 13- i 14-latka, która interesuje się otaczającym światem. Pozostaje jednak pytanie co dać na prezent 2, 3, 4, 5, 6 i 7-latce na Dzień Dziecka. Doskonałym pomysłem będzie rodzinny wypad do sali zabaw lub escape roomu – wspólne rozwiązywanie zagadek logicznych zbliży Was do siebie i pozwoli na spędzenie czasu z dzieckiem. Taki wspólny wypad świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla rodziny.

Co kupić chłopcu na dzień dziecka?

Czy istnieje idealny prezent dla chłopca? Oczywiście, że tak! Chłopcy – zarówno Ci mali, jak i Ci całkiem dorośli – interesują się motoryzacją. Dlatego na Dzień Dziecka świetnym upominkiem będzie przejażdżka czołgiem T-55 albo jazda gokartem dla najmłodszych. Niezależnie od tego, co wybierzesz, taki prezent sprawi ogromną radość każdemu chłopcu i zapewni emocje, o których będzie opowiadał rówieśnikom z wypiekami na policzkach.

Co kupić nastolatkowi na dzień dziecka?

Cechą małych dzieci jest to, że cieszą się z każdego prezentu, nastolatki są znacznie bardziej wymagający. Pojawia się zatem pytanie, jaki prezent podarować młodzieży? Kluczowe mogą być tu zainteresowania i sposób spędzania wolnego czasu. Warto również podarować młodemu człowiekowi doświadczenie, które sprawi, że emocje sięgną zenitu. Lot paralotnią z wideofilmowaniem, rafting przełomem Dunajca, kurs kajakarstwa górskiego czy lot balonem to atrakcje, które z pewnością zostaną docenione i wywołają dreszcz emocji.

Co kupić dorosłym dzieciom na dzień dziecka?

Dzień Dziecka to również święto całkiem dorosłych osób, w końcu to świetna okazja do pielęgnowania „wewnętrznego dziecka”. Co podarować dorosłym dzieciom? Świetnym pomysłem na prezent dla 20-latka, ale i dużo starszego dziecka będzie dzień w SPA lub relaksacyjny masaż, który pozwoli oderwać się od codziennych problemów i trosk. A może Twoje dziecko od zawsze marzyło o wzbiciu się w przestworza? Skok ze spadochronem lub widokowy lot helikopterem – czas na realizację dziecięcych marzeń w dorosłym życiu!

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard