Facebook
Facebook Ceneo

Prezent dla dziecka – co wybrać?

Jak to działa?
17 listopada 2020

Nie macie pomysłu na prezent dla dziecka, a zbliża się ważna okazja? Zamiast na rzeczy, postawcie na super przeżycie – dostarczcie dziecku wrażenia, które zapamięta na długo! Lista super prezentów dla dzieci jest niemała – poniżej znajdziecie topowe prezenty dla dzieci, za które będą wam długo wdzięczne :D.

Dla najmłodszych – urodziny w Sali Zabaw (od 4 lat)

Najmłodsze dzieci będą miały świetną uciechę, jeżeli zaprosicie je do sali zabaw. Sale zabaw to miejsca, które maluchy po prostu uwielbiają! Jedną z ciekawszych propozycji będzie tutaj sala zabaw Inca Play w Warszawie. Przyjęcia urodzinowe organizowane są dla dzieci w wieku od 4-12 lat. Inca Play oferuje kilka sal tematycznych, jak na przykład dwupoziomowy małpi gaj czy też atrakcje prosto z Wesołego Miasteczka. W takim miejscu nie ma miejsca na nudę – a zorganizowanie swoich urodzin w takiej sali to marzenie niejednego malca :).

Dla nieco starszych (od 6 lat)

Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent dla dziecka będzie voucher na wejście do Escape Room. Sale oferują gry logiczne o poziomie trudności odpowiednim dla dzieci w wieku 6-9 lat. W trakcie gry dzieci będą mogły rozwiązać kilka fascynujących zagadek, rodem ze znanych baśni (jak Baba Jaga). Czy uda im się pokonać złe postaci i wydostać się na wolność? Z pewnością będą chciały spróbować swoich sił.

Dzieci – za kierownicą!

Świetną atrakcją będzie jazda Mini Monster Truckiem. Dziecko może poczuć się jak prawdziwy kierowca :) Uwaga – pojazd mogą prowadzić dzieci już od 6 roku życia! Super zabawa gwarantowana, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. Dzieci w Monster Trucku są całkowicie bezpieczne - w pojeździe razem z dziećmi znajduje się instruktor, a sama jazda odbywa się na specjalnym, zamkniętym torze Mini Monster Truck.

Podobną atrakcją dla dzieci od lat 8 będzie przejażdżka gokartem – tutaj dziecko może się poczuć jak prawdziwy kierowca rajdowy! Jeżeli twoje dziecko interesuje się wyścigami rajdowymi, taka przejażdżka będzie dla niego niesamowitą niespodzianką! Zresztą poszaleć na torze może nie tylko junior... :).

Prezentem związanym z jazdą, będzie szkolenie motocrossowe dla dzieci: https://www.prezentzycia.pl/pl/o/szkolenie-motocross-dla-dzieci/katowice - jest to zabawa połączona z nauką i rozwojem dziecka – motocross uczy zręczności, zwinności, a jednocześnie dostarcza frajdy. Szkolenie odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo dziecka.

Symulator lotu samolotem

To atrakcja, która jest przewidziana zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – wejść na pokład symulatora można już od 6 roku życia. Dziecko będzie mogło poczuć się jak pilot prawdziwego samolotu! Podczas symulacji lotu nie zabraknie specjalnie przewidzianych atrakcji :) W kokpicie samolotu mogą być osoby towarzyszące. Zapraszamy do zabawy :)

  • Symulator lotu samolotem

    Symulator lotu samolotem

    Cena od 180 zł
    14 lokalizacjiAirbus A320 - Warszawa - 40 minut, Airbus A320 - Warszawa - 60 minut, Airbus A320 - Warszawa - 60 minut + lot widokowy, Diamond DA 40/42 - Warszawa - 40 minut, Diamond DA 40/42 - Warszawa - 60 minut, Diamond DA 40/42 - Warszawa - 40 minut + lot widokowy, Airbus A320 - Dąbrowa Górnicza - 20 minut, Airbus A320 - Dąbrowa Górnicza - 40 minut, Airbus A320 - Dąbrowa Górnicza - 60 minut, Airbus A320 - Dąbrowa Górnicza - 120 minut, Szczecin - 20 minut, Szczecin - 30 minut, Szczecin - 60 minut, Szczecin - 90 minut

Zainspiruj dziecko sportowym stylem życia!

Jak? A co powiecie na kurs wspinaczkowy dla dzieci? Wspinaczka może stać się pasją – to świetny sport, który wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną, a jednocześnie dostarcza dużo radości.

Podczas kursu dla dzieci w Warszawie instruktor nauczy używania sprzętu wspinaczkowego, wiązania węzłów, asekurowania partnera, oraz wyszukiwania najlepszej trasy do szczytu na ściance :) Taki kurs stanowi przygotowanie do spróbowania swoich sił na prawdziwych skałkach wspinaczkowych.

W tym samym miejscu, gdzie odbywa się kurs wspinaczkowy, znajdziecie również inne super atrakcje dla dzieci – na przykład skok na największą poduchę w Europie – Stunt Jump. Dorośli też mogą skakać, bo to super zabawa dla każdego. Ponadto organizator przygotował coś jeszcze dla naprawdę aktywnych pociech, czyli WIELKA PAKA FRAJDY DLA DZIECIAKA :) Pakiet obejmuje: niecodzienną lekcję wspinaczki, przejazd na torze gokartingowym oraz nurkowanie! Taki pakiet dostępny jest dla dzieci od 10 lat wzwyż.

Mamy nadzieję, że te pomysły będą inspiracją i pomogą w poszukiwaniu idealnego prezentu dla dziecka – a to jeszcze nie wszystkie atrakcje dla dzieciaków, które można znaleźć w naszej ofercie. Pełną listę świetnych przeżyć dla dzieci, znajdziecie w kategorii: https://www.prezentzycia.pl/pl/k/dla-dzieci. Znajdziecie tam jeszcze: lekcje windsurfingu, jazdy quadami, loty samolotami i masę innych atrakcji. Zachęcamy do zadawania pytań – chętnie pomożemy znaleźć prezent odpowiedni do wieku dziecka.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard