Facebook
Facebook Ceneo

Przejażdżki sportowymi samochodami – prezent dla fana mocnych silników!

Jak to działa?
19 kwietnia 2021

Wciśnij gaz do dechy w superszybkim sportowym samochodzie i przeżyj przygodę życia! Przejażdżka sportowym autem to pomysł na prezent dla każdego – dla fana motoryzacji, dla tych, co kochają adrenalinę oraz dla wszystkich, którzy mają odwagę próbować nowych rzeczy i nie boją się życia. Jeżeli należysz do takich osób – poczuj na własnej skórze moc silników w Lamborghini Gallardo, Ferrari, Porsche, Subaru i innych superszybkich sportowych wozach. Wybierz się na przejażdżkę życia lub spełnij marzenie fana motoryzacji.

Dude, where's my car?

Zastanawiasz się, gdzie Twoja bryka? Znajdziesz ją na torach wyścigowych w Polsce! Superszybkie samochody o niesamowitej mocy. Uwielbiasz serię Szybcy i Wściekli? Poczuj się jak jeden z bohaterów tych filmów i wciśnij gaz do dechy! Jakie popularne wozy możesz przetestować?

Najbardziej popularne przejażdżki w naszym serwisie:

Jazda Lamborghini Gallardo

Nikogo nie trzeba przekonywać, że warto chociaż raz w życiu zasiąść za kółkiem Lamborghini Gallardo! Już na sam jego widok przejdą cię dreszcze – jednak nie obawiaj się. Obok Ciebie zasiądzie trener, który w trakcie całej przejażdżki będzie Cię instruował. Poczuj, jak to jest rozpędzić się nawet do 325km/h! Wrażenie jest tak niesamowite, że emocje nie opadną do końca dnia, a nawet dłużej :).

Lamborghini to jeden z najmocniejszych samochodów sportowych, jakie masz okazję wypróbować – jest szalony, agresywny i zdecydowanie jest królem wozów sportowych. Pod jego maską drzemie moc 570 koni mechanicznych, a do tego wyposażony jest w silnik V10 i napęd na 4 koła, co daje niesamowitą przyczepność! Do tego Lambo przyspiesza do setki w 3,4 sekundy! Daj się porwać emocjom i szaleństwu, jakie niesie za sobą wariacka jazda :)

Ten sportowy pocisk zabierze Cię w przejażdżkę marzeń – wóz, który wygląda i porusza się jak torpeda to spełnienie dziecięcych pragnień wszystkich chłopców :) Wypróbuj jazdę Lamborghini Gallardo po torze – na którym masz nieograniczone możliwości, bądź skuś się na przejażdżkę ulicami miast. Sprawdź, jak to jest poczuć na własnej skórze moc podczas przejażdżki trasą szybkiego ruchu lub autostradą – będziesz mógł przekonać się jak Lambo radzi sobie w różnych warunkach drogowych.

Zanim wyjedziesz na ulicę, zostaniesz odpowiednio przeszkolony przez szkoleniowca – opowie on o samochodzie, o tym, jak nad nim zapanować. Ten sam trener będzie również towarzyszył Ci w trakcie jazdy na miejscu pasażera i na bieżąco instruował Cię w trakcie przejażdżki.

 • prezent lamborgini

  Jazda Lamborghini Gallardo - kierowca

  Cena od 449 zł
  12 lokalizacjiPoznań Tor Główny - 1 okrążenie, Silesia Ring Tor Główny - 3 okrążenia, Poznań Tor Główny - 4 okrążenia, Cała Polska - 1 okrążenie, Cała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 3 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 4 okrążenia, Poznań Tor Główny - 3 okrążenia, Poznań Tor Główny - 2 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 1 okrążenie, Silesia Ring Tor Główny - 2 okrążenia

Przejażdżka elegancką bestią, czyli... Ferrari F43

Wsiądź do samochodu i poczuj na początku pomruk silnika, zapowiadający niesamowite emocje. Pozwól wcisnąć się w fotel kierowcy dzięki przyspieszeniu do setki w 4 sekundy! Ferrari F430 to istna bestia, która sprawi, że poczujesz się jak profesjonalny kierowca rajdowy. Jak? Otóż w wozie tym zamontowany jest tylny dyferencjał połączony z kontrolą trakcji, co umożliwia idealne wejście w zakręt. Dzięki temu na każdym torze, nieważne jak „zakręconym” masz spore szanse na wykorzystanie potencjału tego wozu :)

F430 to super pomysł na przygodę życia – serce zdecydowanie zabije ci mocniej na profesjonalnym torze wyścigowym, podczas kierowania tym spektakularnym, świetnie zestrojonym samochodem. Dzięki silnikowi V8 o pojemności 4,3 litra auto może uzyskać prędkość 315 km/h i osiągnąć moc aż 490 KM!

Przejażdżka Ferrari F430 to świetna zabawa, a do tego spora szansa na wykorzystanie możliwości wozu, w sposób bezpieczny dla każdego kierowcy. F430 wprowadziło przełącznik trybów prowadzenia, dzięki czemu łatwiej go okiełznać niezależnie od warunków drogowych. Sprawdź to na własnej skórze! Gwarantowana superzabawa i zero stłuczek!

 • Jazda Ferrari F430 - kierowca

  Jazda Ferrari F430 - kierowca

  Cena od 449 zł
  12 lokalizacjiSilesia Ring Tor Główny - 1 okrążenie, Poznań Główny - 1 okrążenie, Poznań Główny - 2 okrążenia, Poznań Główny - 3 okrążenia, Poznań Główny - 4 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 2 okrążenia, Cała Polska - 1 okrążenie, Cała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 3 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 4 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 3 okrążenia

Przejażdżka Nissanem GTR

Chcesz wiedzieć, jak to jest wejść w zakręt z najszybszą możliwą prędkością? Sprawdź to podczas jazdy Nissan GTR – czyli jednym z najszybszych, sportowych, seryjnie produkowanych samochodów na świecie. Nissan GTR przyspieszenie do 100 km osiąga w 3,5 sekundy, do tego mamy rewelacyjne zawieszenie i napęd na 4 koła co w rezultacie pozwala wchodzić w zakręty z niesamowitą prędkością, a na długiej prostej osiągniesz nawet ponad 300 km/h!!! (Dokładna prędkość maksymalna to 311km/h).

Wszystkie te osiągi możliwe są dzięki podwójnie doładowanemu silnikowi V6 o pojemności 3,8 litra i kryjącej się pod maską tego niepozornego wozu mocy – 485 koni mechanicznych. Ten model Nissana to bardzo zaawansowana technologia, która pozwoli Ci płynnie prowadzić wóz o tak dużej mocy. Poczuj się jak filmowy Brian O'Connor, który właśnie tym autem wygrywał uliczne, nielegalne wyścigi, na początku drugiej części serii Szybcy i Wściekli.

 • Jazda Nissan GT-R - kierowca

  Jazda Nissan GT-R - kierowca

  Cena od 199 zł
  15 lokalizacjiPoznań Tor Główny - 1 okrążenie, Poznań Tor Główny - 2 okrążenia, Poznań Tor Główny - 3 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 4 okrążenia, Poznań Tor Główny - 4 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 1 okrążenie, Silesia Ring Tor Główny - 2 okrążenia, Silesia Ring Tor Główny - 3 okrążenia, Cała Polska - 1 okrążenie, Cała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 3 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Kielce - 1 okrążenie, Kielce - 2 okrążenia, Kielce - 10 okrążeń + co-drive

Sportowe Porsche 911 Carrera

Przejażdżka tym samochodem nie ustępuje atrakcyjnością wyżej wymienionym superszybkim wozom. Porshe 911 Carrera w wersji 966 to ikona sportowych samochodów rajdowych – teraz możesz przetestować jej możliwości na torach w całej Polsce! Podobnie, jak w przypadku Nissana, możesz naprawdę bardzo szybko pokonać zakręt – jest to niezwykle ekscytujący moment w trakcie całej przejażdżki.

Jak usiądziesz za kierownicą wozu, to poczujesz, co to dynamika – jest to auto o dużej mocy 319 koni mechanicznych i 3,6 litrowym silniku. Małe, o sportowej sylwetce, ale przebojowe – kierując nim trzeba umieć opanować jego moc. Jednak, jak w każdym z powyższych przypadków obok Ciebie cały czas będzie znajdował się trener. Postępując według jego instrukcji, bezpiecznie przejedziesz wszystkie okrążenia, osiągając świetne wyniki na torze! :) Prędkość maksymalna wozu to 302km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 kilometrów uzyskuje on w 4,8 sekundy.

Takie możliwości warto wypróbować na jednym z wielu torów dostępnych w Polsce. Auto, mimo jego mocy, prowadzi się naprawdę dobrze i przyjemnie. Pod okiem instruktora, doskonale jego moc wykorzysta każdy kierowca, który chce podszkolić swoje umiejętności. Atrakcja sprawdzi się również dla doświadczonych zawodowców, chcących zaszaleć na torze.

 • Jazda Porsche - kierowca

  Jazda Porsche - kierowca

  Cena od 199 zł
  27 lokalizacjiPoznań - 1 okrążenie, Tor Ułęż (Warszawa, Lublin) - 1 okrążenie, Poznań - 2 okrążenia, Poznań - 3 okrążenia, Poznań Karting - 1 okrążenie, Tor Słomczyn (Warszawa) - 1 okrążenie, Warszawa - 2 okrążenia, Cała Polska - 1 okrążenie, Cała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 3 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Tor Bednary (Poznań) - 1 okrążenie, Tor Koszalin - 1 okrążenie, Tor Słabomierz (Warszawa) - 1 okrążenie, Tor Kraków - 1 okrążenie, Tor Toruń - 1 okrążenie, Tor Jastrząb (Kielce, Radom) - 1 okrążenie, Tor Pszczółki (Gdańsk) - 1 okrążenie, Tor Łódź - 1 okrążenie, Tor Warszawa - Modlin, Tor Olsztyn, Tor Białystok - 1 okrążenie, Warszawa - 1 okrążenie, Warszawa - 10 okrążeń + co-drive, Kielce - 1 okrążenie, Kielce - 2 okrążenia, Kielce - 10 okrążeń + co-drive

Przejażdżka klasykiem samochodów rajdowych – Subaru Impreza

Subaru Impreza w wersji WRX STI to najbardziej rozpoznawalne auto z rodziny Subaru. Subaru Impreza niezwykle często gości na różnego rodzaju imprezach wyścigowych – zatem i ty możesz się poczuć jak zawodowy kierowca wyścigowy.

Pod maską samochodu kryje się 300 koni mechanicznych, a przyspieszenie do 100 osiąga w 5,7 sekundy. WRX STI to świetny pomysł na przeprzążkę na każdym torze – zachowuje on doskonałą przyczepności, świetnie wchodzi w zakręty, a na prostej możesz docisnąć pedał gazu, by poczuć prawdziwą prędkość!

Nie wiesz, który samochód wybrać? Weź udział w pojedynku i przetestuj dwa lub trzy superwozy!

 • Prezent Ariel Atom

  Jazda Ariel Atom i Lamborghini Gallardo - kierowca

  Cena od 629 zł
  21 lokalizacjiCała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Cała Polska - 6 okrążeń, Cała Polska - 8 okrążeń, Poznań - 2 okrążenia, Tor Ułęż (Warszawa, Lublin) - 2 okrążenia, Poznań Karting - 2 okrążenia, Poznań - 4 okrążenia, Tor Bednary (Poznań) - 2 okrążenia, Tor Białystok - 2 okrążenia, Tor Jastrząb (Kielce, Radom) - 2 okrążenia, Tor Koszalin - 2 okrążenia, Tor Kraków - 2 okrążenia, Tor Słomczyn (Warszawa) - 2 okrążenia, Tor Toruń - 2 okrążenia, Tor Łódź - 2 okrążenia, Tor Wrocław (Oleśnica) - 2 okrążenia, Tor Warszawa (Modlin) - 2 okrążenia, Tor Pszczółki (Gdańsk) - 2 okrążenia, Tor Olsztyn - 2 okrążenia, Tor Słabomierz (Warszawa) - 2 okrążenia
 • Jazda Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 i Nissan GTR - kierowca

  Jazda Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 i Nissan GTR - kierowca

  Cena od 1 159 zł
  21 lokalizacjiTor Silesia Ring Karting - Opole (Kamień Śląski) - 3 okrążenia, Tor Jastrząb (Radom, Kielce) - 3 okrążenia, Tor Ułęż (Lublin, Warszawa) - 3 okrążenia, Poznań Tor Główny - 3 okrążenia, Poznań Tor Główny - 6 okrążeń, Poznań Tor Główny - 9 okrążeń, Poznań Karting - 3 okrążenia, Tor Bednary (Poznań) - 3 okrążenia, Tor Toruń - 3 okrążenia, Tor Koszalin - 3 okrążenia, Tor Kraków - 3 okrążenia, Tor Słomczyn (Warszawa) - 3 okrążenia, Cała Polska - 3 okrążenia, Cała Polska - 6 okrążeń, Cała Polska - 9 okrążeń, Tor Łódź - 3 okrążenia, Tor Krzywa (Wrocław) - 3 okrążenia, Tor Słabomierz (Warszawa) - 3 okrążenia, Tor Modlin (Warszawa) - 3 okrążenia, Tor Olsztyn - 3 okrążenia, Tor Pszczółki (Gdańsk) - 3 okrążenia
 • Jazda Ferrari i Ariel Atom - kierowca

  Jazda Ferrari i Ariel Atom - kierowca

  Cena od 629 zł
  23 lokalizacjiCała Polska - 2 okrążenia, Cała Polska - 4 okrążenia, Cała Polska - 6 okrążeń, Cała Polska - 8 okrążeń, Ułęż (Warszawa, Lublin) - 2 okrążenia, Poznań Karting - 2 okrążenia, Tor Bednary (Poznań) - 2 okrążenia, Tor Białystok - 2 okrążenia, Tor Kraków - 2 okrążenia, Tor Koszalin - 2 okrążenia, Tor Łódź - 2 okrążenia, Poznań Główny - 2 okrążenia, Tor Jastrząb (Radom, Kielce) - 2 okrążenia, Poznań Główny - 4 okrążenia, Poznań Główny - 6 okrążeń, Tor Gdańsk Pszczółki - 2 okrążenia, Poznań Główny - 8 okrążeń, Tor Modlin (Warszawa) - 2 okrążenia, Tor Olsztyn - 2 okrążenia, Tor Słabomierz (Warszawa) - 2 okrążenia, Tor Słomczyn (Warszawa) - 2 okrążenia, Tor Toruń - 2 okrążenia, Tor Krzywa (Wrocław) - 2 okrążenia

Gdzie można pojeździć sportowymi samochodami?

 1. Na torach kartingowych w całej Polsce
 2. Na torach głównych w całej Polsce
 3. Po ulicach miast:

Lista torów dostępnych w Polsce:

 • Polska Centralna: Tor Słomczyn k. Warszawy, DriveLand k. Warszawy, Tor Jastrząb k. Radomia, Tor Modlin, Tor Łódź
 • Polska Północna: Tor Pszczółki k. Gdańska, Tor Koszalin, Tor Olsztyn, Tor Toruń
 • Polska Południowa: Tor Krzywa k. Wrocławia, Tor Kraków
 • Polska Wschodnia: Tor Ułęż k. Lublina, Tor Białystok
 • Polska Zachodnia: Tor Bednary k. Poznania, Tor Poznań Karting

Jazda sportowym samochodem – pomysł na oryginalny prezent ekstremalny!

Przejażdżki sportowymi samochodami to świetny pomysł na prezent dla fana motoryzacji, zarówno dla niej, jak i dla niego. Usiąść za kierownicą takiego wozu to marzenie niejednego – a teraz jest do spełnienia na wyciągnięcie ręki. W ofercie dostępne są przejażdżki nie tylko wymienionymi powyżej samochodami. Dostępne są również samochody, jak: Ariel Atom, Lamborghini Huracan, Dodge Viper, Mitsubishi EVO, Audi R8, Aston Martin i wiele innych. Voucher na jazdę samochodami wyścigowymi sprawdzi się na prezent z okazji dnia taty, dnia chłopaka, czy też jako prezent na wieczór kawalerski. Pamiętajcie, że i wśród kobiet można znaleźć wiele miłośniczek motoryzacji, zatem taki voucher sprawdzi się również jako prezent dla niej.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard