Facebook
Facebook Ceneo

Wymarzony prezent dla miłośnika motoryzacji

Jak to działa?
13 kwietnia 2021

 

Szybka jazda, jako prezent dla fana motoryzacji! 

Każdy miłośnik motoryzacji rozumie, że jazda zwykłym samochodem, a samochodem rajdowym to dwa odrębne światy. Jednakże, jaki fan czterech kółek miał okazję się o tym przekonać? Pozwól mu odczuć prawdziwą prędkość i sprezentuj voucher jazdę samochodem rajdowym, jako kierowca ! Jazda samochodem na torze rajdowym odbywa się z profesjonalnym instruktorem, który dokładnie poinstruuje i pomoże poprowadzić tak szybką maszynę. Tego typu przejażdżki oferowane są na terenie całej Polski, co działa stanowczo na plus w trakcie wyboru prezentu dla najbliższej Ci osoby. To typ prezentu, który nie tylko stworzy niezapomniane przeżycia, ale działa stanowczo na plus dla kierowców. Jazda silnymi samochodami rajdowymi pozwala poprawić jakość jazdy autami osobowymi, a kierowca staje się bardziej świadom prędkości, gdy naprawdę ją poczuje. Jednakże jeśli rajdy nie koniecznie do Ciebie przemawiają, możesz wybrać przejażdżkę samochodami premium, które często są obiektami westchnień fanów motoryzacji. Jazda KTM XBOW i Lamborghini Gallardo pozwoli usiąść za kółkiem jednych z najszybszych i najbardziej luksusowych samochodów na świecie, a jesteśmy pewni, że każdy maniak czterech kółek będzie zachwycony takim prezentem. Dla osób, które jeszcze nie mogą prowadzić pojazdów, znajdziesz również wersję, jako pasażer

 

Ciężkie maszyny, budują ciężkie wspomnienia na lata! 

Tutaj znajdą się prawdziwe prezenty ekstremalne! Nie każdy fan motoryzacji musi lubić szybką jazdę. Niektórzy wolą pojazdy ciężkie, przed którymi lepiej ucieka z drogi, a w zderzeniu żadne auto premium nie ma z nimi szans! Mowa oczywiście o atrakcjach takich jak przejażdżka czolgiem oraz ostra jazda Monster-Truckiem! Możemy wybrać, czy Twój bliski usiądzie za kółkiem tych mechanicznych potworów, czy jednak znajdzie się na miejscu pasażera, aby zobaczyć doświadczonych kierowców w akcji. Obie atrakcje zyskują masę pozytywnych opinii od osób, które wybrały jedną z tych opcji przejażdżki. Jazda po nierównościach na polu specjalnie do tego przygotowanym bądź nauka, jak prowadzić militarnego olbrzyma, czyli czołg T 55, przyniosą osobie obdarowanej niesamowite wspomnienia. Warto również rozważyć wykupienie dla naszego miłośnika przejażdżkę Off Road 4x4! To prawdziwy survival dla kierowców, zarówno doświadczonych, jak i nowicjuszy. To nie tylko niesamowita przygoda po bezdrożach, ale wymagający test dla każdego fana motoryzacji. Kierowca musi wyjść z opresji, które nie spotkają go na prostej drodze. Ogromne przeżycia w ekstremalnych warunkach stworzą w umyśle niesamowite wspomnienia, które przyniosą dodatkowe doświadczenie w prowadzeniu auta! 

 

Poznaj inne branże - prezent i nauka!

Mieliśmy jazdy ekstremalne, teraz pora na nieco przyziemne przejażdżki dla fanów motoryzacji, które niemniej budują wspomnienia i niosą za sobą naukę. Na początku zacznijmy od prawdziwego budowania, czyli podaruj swojemu bliskiemu możliwość stania się prawdziwym Bobem Budowniczym. Mowa oczywiście o staniu się operatorem koparki. To niespodziewany prezent i nie każdemu miłośnikowi motoryzacji przypadnie do gustu, jednakże to my wiemy najlepiej, co mu się spodoba. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś, że Twój mąż, narzeczony bądź nawet i dziewczyna mówili o tym, że chcieliby spróbować prowadzić tę maszynę, teraz ich marzenia mogą się urzeczywistnić. To również dobry sposób, dla które osób nie wiedzą, czym chcą się zajmować. Jeśli Twój syn zastanawia się nad pracą jako operator, teraz możesz mu podarować jazdę próbną. To samo tyczy się kolejnej naszej propozycji, czyli jazdę TIR-em. Ogromne track, którego kierowcą na krótki moment może stać się każdy. To prezent, który przyniesie obdarowanemu ogrom wrażeń, ale również i doświadczenia. Praktyczność połączona z ogromną frajdą.

 

Wybór prezentu nigdy nie jest prosty. Jednakże w trakcie urodzin bądź podczas świąt zapomnijmy o praktyczności. Wybierzmy prezent, który stworzy wspomnienia zapadające w pamięć na zawsze, wszak rzeczy materialne zawsze przeminą. Fani motoryzacji mogą liczyć na ogrom gadżetów dostępnych na rynku, jednakże przejażdżki samochodami i maszynami niedostępnymi na co dzień przyniosą każdemu ogrom wrażeń. To nie tylko dobry wybór dla mężczyzn, choć w pierwszym momencie mogłoby się tak zdawać. Kobiety niejednokrotnie same wybierają się na takie przejażdżki, aby poczuć adrenalinę i niesamowitą prędkość.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard