Facebook
Facebook Ceneo

Prezent dla samouka? Voucher na kurs zdalny projektowanie i aranżacja wnętrz

Jak to działa?
10 marca 2021

Kursy zdalne to bardzo dobry sposób na samodoskonalenie się. W każdej chwili z kubkiem gorącej kawy możesz przysiąść do swojego laptopa i uczestniczyć w lekcjach, które cię interesują.

Dużą popularnością cieszą się kursy zdalne na aranżację czy projektowanie wnętrz. Kursy te kończą się egzaminem oraz certyfikatem. Jest to doskonały pomysł na prezent – voucher na taki kurs ucieszy osoby, które pasjonują się taką tematyką. Ponieważ w naszej ofercie mamy trzy takie kursy, czyli:

  • kurs projektowania wnętrz
  • kurs aranżacji wnętrz
  • kurs projektowania i aranżacji wnętrz,

postaramy się pokrótce objaśnić, czego można nauczyć się z kursu projektowania, a czego z kursu aranżacji, byście mogli wybrać odpowiedni voucher prezentowy.

Voucher na kurs projektowania wnętrz

W projekcie wnętrz planujemy każdy najdrobniejszy szczegół danego pomieszczenia. Weźmy pod lupę, na przykład, sypialnię. W projekcie uwzględnisz metraż, to, jak ma przebiegać instalacja elektryczna, w jakich miejscach, na jakiej wysokości umieścić gniazdka i włączniki świateł (oraz w jakiej ilości), jakie wymiary powinny mieć meble, gdzie najlepiej je ulokować, plan oświetlenia.

Na kursie zdalnym projektowania wnętrz dowiesz się między innymi, że projekt jest ściśle powiązany z człowiekiem, przyszłym użytkownikiem pomieszczeń, jego codziennymi rytuałami. Projektowanie to nie znajomość stylów w architekturze czy też dobór zasłon do dużego salonu. Istnieją różne metody projektowania – wydzielanie stref czy też tworzenie scen w mieszkaniu, co jest powiązane z automatyką wnętrz. Na przykład scena „poranek” - rolety odsłaniają się automatycznie, włącza się twoja ulubiona stacja radiowa – dlatego właśnie projektowanie jest powiązane z codziennością użytkowników. To jedna z ciekawostek, której można nauczyć się podczas zdalnego kursu projektowania wnętrz.

Voucher na kurs zdalny aranżacji wnętrz

W tym przypadku mamy do czynienia ściśle z dekoracją wnętrz. Na kursie zdalnym aranżacji poznasz najważniejsze style w architekturze wnętrz (loftowy, minimalistyczny, skandynawski, rustykalny i inne). Nauczysz się jakie są możliwości wystroju wnętrz, jakie są sposoby na dekoracje, jak łączyć ze sobą różne materiały w danym pomieszczeniu i dlaczego tak ważne są detale.

Może zaszalejesz z cegłą na ścianie? A jak już cegła to może do tego jakieś elementy z betonu? A może trochę cieplejszego klimatu czyli cegła plus elementy drewniane, a do tego dużo doniczkowych kwiatów? Pomysły można mnożyć, kwestia poznania podstawowych zasad, a potem to już tylko twoja wyobraźnia... i do dzieła!

Jeżeli lubisz dekorować swoje mieszkanie, lub znasz kogoś, kto lubi bawić się w aranżację, voucher kurs zdalny aranżacji wnętrz pozwoli rozwinąć się w tym kierunku. Staniesz się profesjonalnym dekoratorem wnętrz, będziesz mógł zaaranżować salon lub sypialnię zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze.

Kursy online z certyfikatem

Nasze kursy online na projektowanie i aranżację wnętrz kończą się egzaminem. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu, uczestnik kursu otrzymuje certyfikat, świadczący o ukończeniu kursu. Co jeszcze otrzymujesz w ramach kursu? Między innymi:

  • dostęp do platformy e-learningowej 24 h/dobę
  • lekcje podzielone na poszczególne moduły lekcyjne
  • krótki test sprawdzający pod koniec każdego modułu
  • egzamin on-line po zapoznaniu z całym materiałem
  • certyfikat świadczący o odbyciu kursu.

Wszystkie trzy wymienione kursy, dostępne w ofercie naszego sklepu z prezentami, pomogą Tobie lub osobie obdarowanej stać się profesjonalnym projektantem wnętrz! Urządź się sam, tak jak chcesz, być może zaczniesz też doradzać znajomym i olśnisz ich swoją wiedzą o trikach aranżacyjnych? Vouchery na kursy zdalne to sposób na efektywną naukę. Lekcje są prezentowane w sposób jasny i zrozumiały, a naukę można szybko przetestować w praktyce, aranżując swoje otoczenie zgodnie ze wskazówkami z kursu.

Pamiętaj jednak o jednej, najważniejszej lekcji – głównym celem aranżacji i projektowania wnętrz, jest to, by wnętrze jak najlepiej służyło Tobie jako użytkownikowi. Wszystkie wskazówki, jakie otrzymasz podczas kursu to sugestie – to czy i jak z nich skorzystasz zależy od Ciebie, od Twoich upodobań i Twojego gustu. Jeżeli nie przemawia do Ciebie styl minimalistyczny to nie urządzisz swoich czterech ścian zgodnie z zasadami minimalizmu. Pamiętaj, że style można łączyć i się nimi bawić. Jak już dobrze poznasz podstawy aranżacji wnętrz, z pewnością uda ci się gustownie urządzić mieszkanie, z którego będziesz dumny! Z pomocą kursu stworzysz kąt funkcjonalny, ale też taki, w którym po prostu będziesz się dobrze czuł!

Komu podarować voucher na kurs online projektowania i aranżacji wnętrz?

Voucher na kurs zdalny to świetny pomysł na prezent! Taki voucher możesz podarować jako prezent na urodziny, na imieniny, na święta, dzień Kobiet, walentynki, a nawet bez okazji! Kogo mógłby ucieszyć voucher na zdalny kurs projektowania lub aranżacji wnętrz? Oto nasze podpowiedzi:

→ znasz kogoś, kto lubi stale się rozwijać i poznawać nowe rzeczy?

→ Znasz kogoś, kto co najmniej raz na pół roku robi przemeblowanie w mieszkaniu, ustawia meble na nowo, uwielbia kupować dodatki i dekoracje?

→ Znasz kogoś, kto zastanawia się nad wyborem swojej kariery życiowej? Może ten kurs się spodoba i osoba obdarowana będzie chciała rozwijać się w tym kierunku, by w przyszłości stać się profesjonalnym dekoratorem wnętrz?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś: TAK! - voucher na kurs z pewnością będzie trafionym prezentem :)

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard