Facebook
Facebook Ceneo

Co robić w walentynki? Wybierzcie się na masaż :)

Jak to działa?
03 lutego 2021

Walentynki to dzień zakochanych, a cóż jest bardziej romantycznego niż relaks we dwoje w blasku ciepłych świec, przy cudownej nastrojowej muzyce? Pozwólcie swoim ciałom na wyjątkowe odprężenie. Masaż gorącymi kamieniami, a może masaż klasyczny? Każdy z tych masaży ma cudowne właściwości – jakie są najpopularniejsze masaże dla dwojga?

Masaż gorącymi kamieniami – intensywny i rozgrzewający (idealna przeciwwaga dla lutowych chłodów :))

Masaż gorącymi kamieniami – ten masaż cieszy się duża popularnością. Różni się nieco od klasycznego – podczas tego masażu nie tylko się zrelaksujecie, ale też odczujecie nowe, ciekawe doświadczenie. Kojące działanie gorących kamieni odkryto w Indiach. Kamienie wykonane są najczęściej z bazaltu a ich wysoka temperatura podczas styczności z ciałem o dużo niższej temperaturze uwalnia stres. Ciało oddaje nagromadzone napięcie mięśniowe i emocjonalne.

Jak wygląda masaż gorącymi kamieniami?

Masażysta naoliwia wasze ciała rozgrzaną oliwką połączoną z olejkami eterycznymi. Masuje was za pomocą rąk lub kamieni (naprzemiennie). Taki masaż zazwyczaj trwa około godziny. Ostatni etap masażu to relaks z gorącymi kamieniami na ciele, pod ręcznikiem.

Podczas masażu dodatkowo zrelaksujecie się dzięki dźwiękom nastrojowej muzyki, oraz delikatnym kompozycjom zapachowym, które wprowadzą was w błogi nastrój.

Masaż tajski – trochę leżenia, trochę ćwiczenia :)

Ten masaż jest wykonywany zazwyczaj przez rodowite Tajki. Masaż tajski jest ciekawą odmianą masażu. Różni się od klasycznego tym, że uczestnicy nie leżą godzinę na łóżku. Masażystki często proszą uczestników o zmianę pozycji, zatem podczas tego masażu można siedzieć, leżeć na plecach, na brzuchu lub przybrać jeszcze inną pozycję według wskazań. Masażystki do masażu używają nie tylko rąk, ale też łokci czy stóp. Uciskają one ciało, a także rozciągają je.

Masaż tajski zwany jest też jogą dla leniwych – niektóre pozycje inspirowane są pozycjami z jogi, masaż ten łączy w sobie techniki jogi, stretchingu i masażu japońskiego.

Spędzenie czasu we dwoje na takim zabiegu da wam niesamowite odczucie – po takim masażu poczujecie się jak nowo narodzeni :) Masaż tajski to pozytywne przeżycie, które da wam energię na resztę romantycznego, walentynkowego wieczoru :)

Masaż klasyczny – pełna godzina błogiego relaksu

Główne działanie masażu klasycznego to relaks – podczas takiego masażu możecie we dwoje zapomnieć o całym bożym świecie – skupicie się tylko na tym, co jest tu i teraz. Techniki masażu klasycznego pozwalają uwolnić napięcie z całego ciała, poprawiają krążenie krwi i dodają energii. Wypróbujcie we dwoje cudowne działanie tego regenerującego zabiegu :)

Romantyczne chwile we dwoje – co jeszcze można robić?

Masaże to nie jedyny pomysł na walentynki, chociaż to świetny pomysł na relaks we dwoje w zimowe dni. Jednak pomysłów na spędzenie romantycznych chwil jest znacznie więcej – romantycznie kolacje we dwoje, a może cały weekend we dwoje w jednym z wielu urokliwych hoteli?

Jeżeli jesteście aktywną parą dobrym pomysłem jest spędzenie czasu we dwoje aktywnie, wybór jest duży: https://www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-dwojga. A taki aktywny dzień także można zakończyć odprężającym masażem :)

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard