Facebook
Facebook Ceneo

Prezenty z nutką ekstremalnych emocji

Jak to działa?
16 kwietnia 2021

Każdy ma swoje preferencje, inne hobby inne potrzeby. Jedni będą cieszyć się z drobnostek jak np. z zerwanego kwiatka na łące, innych cieszyć będzie zagraniczna wycieczka, a jeszcze inni będą zachwyceni, gdy ktoś obdaruje ich albumem rodzinnym. Ale jedno jest pewne - każdy prezent dajemy z głębi serca. W końcu prezent jest po to, aby kogoś uszczęśliwić i to, że głowiliśmy się nad tym co by to mogło być, samo w sobie mówi, że o kimś pamiętamy i chcemy, by był zadowolony z naszego wyboru.

Prezenty - gdzie szukać?

Ile osób tyle różnych miejsc do znalezienia tego idealnego prezentu. Jeśli wiemy, że ktoś będzie zadowolony z otrzymania nowych kolczyków - wiadomo - wybieramy się do sklepu z biżuterią. Ale co, jeśli nie mamy pomysłu co kupić bliskiej nam osobie? Właśnie...wtedy zaczynają się małe problemy. Bo co, jeśli obdarujemy kogoś prezentem, który w ogóle nie będzie w jego guście? Dlatego lepiej jest poszukać czegoś odpowiedniego. Jeśli nie jesteśmy pewni co będzie najlepsze, po prostu podpytajmy bliskich tej osoby. To nam na pewno pomoże w wyborze, bo kto jak nie mama, czy narzeczony wie najlepiej co będzie idealnym prezentem. Jeśli już wszystko wiemy, wtedy zaczynamy poszukiwanie danej rzeczy. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, mamy łatwiej, ponieważ mamy w okolicy galerie, centra handlowe w których możemy szukać. Ale co jeśli mieszkamy w małej miejscowości, lub na wsi? W tej sytuacji, szperamy w internecie. Oczywiście, każdy może szukać inspiracji w internecie, niezależnie od miejsca zamieszkania. W internecie możemy znaleźć bardzo ciekawe strony głównie o tematyce prezentowej. W takich sklepach internetowych możemy odnaleźć inspirację podzielone na kategorie, np. dla mamy, babci, dla niej, dla dziecka. Klikając na odpowiednią kategorię uzyskujemy dostęp do wielu ciekawych, czasem nawet spersonalizowanych prezentów. Warto wejść i poszukać, bo można tam znaleźć na prawdę fajne rzeczy.

Prezenty z dreszczykiem emocji.

Czy masz w swojej rodzinie kogoś szalonego, odważnego? Kogoś, kto lubi adrenalinę i dreszczyk emocji? Również dla takich osób znajdzie się coś wyjątkowego. Chcesz zaskoczyć swojego męża w 10 rocznicę ślubu, a może zorganizujesz komuś odjazdowy prezent na 18ste urodziny? Tak, takie prezenty również znajdziemy w internecie. Może jakieś przykłady? Oto kilka z nich:

1. Skok ze spadochronem. Jest to bestseller wśród ekstremalnych prezentów dla bliskiej osoby. Taki prezent na pewno zapadnie na długo w pamięci. Potrzeba dużo odwagi, aby taki prezent zrealizować. Skok odbywa się z pędzącego samolotu na wysokości 4000 metrów. Oczywiście jest pod okiem profesjonalnego instruktorem, dzięki któremu możemy czuć się bezpiecznie. Niewątpliwie jest to taki rodzaj prezentu, który dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to gwarancja wzrostu adrenaliny.

2. Off Road 4x4. Ten prezent z pewnością ucieszy kogoś, kto jest fanem motoryzacji. Ekstremalna przygoda w trudnych warunkach. Nie jest to na pewno zwykła przejażdżka terenowym autem. To pełna emocji "jazda bez trzymanki" dla osób uwielbiających adrenalinę i ciężkie warunki terenowe. Jazda off road charakteryzuje się tym ,że na każdym kroku czeka Cię niespodzianka. Błoto, zmiana wysokości terenu, strome podjazdy to tylko niektóre rzeczy, które obdarowany kierowca będzie musiał pokonać. Za pewne wiąże się z tym prezentem również podniesienie umiejętności kierowcy.

3. Dream jump, czyli skok bungee. Jednak to nie byle jaki skok - to najwyższy skok bungee w Polsce. A prezent opiewa na skok z komina wysokości 222m. Ekstremalne ujście dla emocji. Pokonanie swoich słabości, ale jaka satysfakcja po udanym skoku! Idealny prezent dla mężczyzn jak i kobiet. Ekscytująca przygoda, którą można dzielić się z pokoleniami.

4. Flyboard. Tym razem coś dla osób lubiących sporty wodne. Deska do latania pozwala wyzwolić pozytywne emocje. Tym razem może to być prezent nawet dla dziecka. To świetna zabawa, polegająca na utrzymywaniu równowagi nad taflą wody. Jest to w pełni bezpieczna atrakcja, ponieważ jest realizowana pod okiem instruktora.


Jest mnóstwo pomysłów inspiracji - wystarczy poszukać. Ekstremalne prezenty na pewno nie są dla każdego. Ale jeśli już kwalifikujesz swoją bliską osobę do typów ludzi z ekstremalną żyłką, to taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Adrenalina, zdobycie nowych umiejętność, pokonanie własnego strachu i...satysfakcja z wykonanego zadania. To motywuje, daje pozytywną energię i pcha do przodu. Kochasz adrenalinę - te prezenty są właśnie dla Ciebie.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard