Facebook Ceneo

Przemyślane i niezapomniane: wspaniałe prezenty na rocznicę ślubu

Średnia ocena: 5/5
(3 opinie)
21 stycznia 2024

Każda rocznica ślubu to ważny moment w życiu małżonków — to święto, które umacnia, pokazuje przywiązanie i miłość między dwoma osobami. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pierwszą, piętnastą czy trzydziestą rocznicą ślubu — jest to bardzo ważny moment dla pary i upamiętnienie tego dnia wyjątkowym prezentem może sprawić, że ta rocznica będzie naprawdę niezapomniana. 

Oczywiście z pewnością tradycyjne podarki, jak kwiaty czy czekolada również sprawią radość obdarowanej parze i zostaną pozytywnie przyjęte. Jednak jeżeli chciałbyś obdarować zakochanych przemyślanym i unikatowym prezentem, rozważ nasze propozycje :). Któreś z nich z pewnością przypadną małżonkom do gustu. 

I. Spersonalizowane pamiątki

Pierwsza propozycja to spersonalizowane pamiątki — jest to prezent, który wzruszy małżonków, wiąże się z emocjami i jest traktowany jako ciepły i miły gest. Pomysłów na spersonalizowane prezenty na rocznicę jest mnóstwo. Mogą to być ręczniki z nadrukiem, pamiątkowy album ze zdjęciami z ostatnich lat, grawerowana biżuteria, a może mapa nieba nocy z wieczoru, w którym małżonkowie wzięli ślub? Nie ma możliwości, aby taki prezent się nie spodobał ♥. 

Bardzo dobrym pomysłem jest malowanie po numerach — ostatnio mocno popularne. 

Można poprosić parę o to, aby wręczyli ci jakieś ładne zdjęcie lub może masz już takie zdjęcie. Fotkę można przesłać do odpowiedniej firmy i oni na jej podstawie stworzą dla Ciebie obraz do malowania po numerach. 

Jest to fantastyczny pomysł na prezent, ponieważ po pierwsze: jest bardzo pomysłowy. Po drugie: wymaga od Ciebie dużego nakładu pracy, ale to jest właśnie cenne przy tego typu pamiątkach, po trzecie: taki obraz małżonkowie będą mogli sobie powiesić w domu, co upamiętni rocznicę, w którym go dostali. 

II. Prezent - przeżycie

W świecie pełnym dóbr doświadczenia zyskały ogromną wartość. Zastanów się nad podarowaniem parze prezentu opartego na doświadczeniu, który pozwoli jej wspólnie tworzyć nowe wspomnienia. Jednym z takich wspaniałych doświadczeń może być lot balonem — podaruj parze voucher na taką podniebną podróż. Sprawisz im niesamowitą radość i niespodziankę, a czas spędzony razem w chmurach będzie dla nich wspaniałą, wspólną przygodą :). Takich prezentów w postaci przeżyć może być znacznie więcej — Day SPA dla dwojga, bilety na wieczór w teatrze, degustacja wina, a może kurs barmański, na którym wspólnie nauczą się przyrządzać fantazyjne drinki? Takie podarki nie tylko oferują wspaniałą odmianę od prezentów materialnych, ale także wzmacniają więź pary poprzez wspólne przygody ♥.

 • Degustacja Win dla DwojgaNOWOŚĆBESTSELLER

  Degustacja Win dla Dwojga

  Cena od 170 zł
  4 lokalizacjeWarszawa, Gliwice, Leszno, Leszno (degustacja + przekąski)
 • Lot balonem dla dwojgaBESTSELLER

  Lot balonem dla dwojga

  Cena od 1 298 zł
  41 lokalizacjiWarszawa/Łodź/Radom, Katowice, Lublin I, Częstochowa, Bielsko Biała, Warszawa - lot w tygodniu, Trójmiasto, Białystok, Biebrzański Park Narodowy, Karkonosze (lot w tygodniu), Kraków (lot w tygodniu), Opole (lot w tygodniu), Poznań (lot w tygodniu), Szczecin (lot w tygodniu), Wrocław (lot w tygodniu), Łódź (lot w tygodniu), Karkonosze - Last minute, Katowice - Last minute, Kraków - Last minute, Opole - Last minute, Poznań - Last minute, Szczecin - Last minute, Warszawa - Last minute, Wrocław - Last minute, Łódź - Last minute, Jura Krakowsko-Częstochowska, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Lublin II, Szczecin (loty weekendowe), Łódź (loty weekednowe), Karkonosze (loty weekendowe), Kraków (loty weekendowe), Wrocław (loty weekendowe), Poznań (loty weekendowe), Opole (loty weekendowe), Warszawa - lot weekendowy, Katowice (lot w weekendowy), Katowice (lot w tygodniu), Kazimierz Dolny I, Nałęczów I
 • Day Spa

  Day Spa

  430 zł
  1 lokalizacjaKraków

III. Romantyczny wyjazd

Prezent w postaci romantycznego wyjazdu — pozwól zakochanej parze oderwać się od życia codziennego i wyskoczyć na weekend w miejsce pełne natury ciszy i spokoju. Pobyt w Bacówce Radawa&Spa lub w Dworze Elizy w Kotlinie Kłodzkiej pozwoli zakochanym oderwać się od rzeczywistości i spędzić wspólnie czas, skupiając się na sobie, a nie na problemach dnia codziennego. Weekendowe pobyty SPA pozwolą dodatkowo na bardzo przyjemne chwile relaksu we dwoje na masażach, kąpielach w jacuzzi i innych :). Dar czasu spędzonego z dala od rutyny, skupionego wyłącznie na sobie nawzajem, może być najlepszym prezentem na rocznicę ślubu.

IV. Album ze zdjęciami

Stwórz album ze zdjęciami pary z różnych lat i ważnych wydarzeń w ich życiu. Tworzenie rocznicowego albumu z wycinkami to piękny sposób na uczczenie podróży miłości i rozwoju, którą przeszła para. Zbierz zdjęcia, pamiątki i małe notatki od przyjaciół i rodziny, aby wypełnić strony wspólnymi wspomnieniami. Ten serdeczny prezent nie tylko pokazuje historię pary, ale także odzwierciedla wysiłek włożony w stworzenie symbolu uczucia, który można pielęgnować przez wiele lat.

Jak widać, pomysłów jest wiele i chociaż w artykule zawarliśmy 4 punkty, pod nimi kryje się naprawdę mnóstwo, mnóstwo innych inspiracji. Te cztery podpunkty mają być dla Ciebie pewną wskazówką, pokazują kategorie prezentów, wśród których warto szukać podarunków na rocznicę dla pary. Którą kategorie i który prezent konkretnie wybierzesz — zależy tylko od ciebie. 

W końcu najlepsze prezenty na rocznicę ślubu to te, które pochodzą z serca i odzwierciedlają wyjątkową więź między parą. Niezależnie od tego, czy jest to namacalny prezent, czy doświadczenie, myśl i wysiłek włożony w wybór czegoś znaczącego z pewnością zostanie doceniony. Rocznica ślubu to nie tylko świętowanie jednego dnia — to hołd dla podróży miłości, rozwoju i wspólnych doświadczeń, w którą to podróż kiedyś dwoje ludzi wyruszyło i podąża nią dalej. 

 

Justyna

Autor: Justyna

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard