Facebook
Facebook Ceneo

Jak kupić i zrealizować prezent na stronie prezentzycia.pl?

Jak to działa?
21 listopada 2019

W niniejszym artykule krok po kroku wytłumaczymy, jak zrealizować prezent w naszym sklepie, czym jest voucher, ile jest czasu na jego wykorzystanie i czy można go wymienić.

Jak kupić voucher?

Najpierw należy wybrać interesujący nas prezent. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić na prezent, można skorzystać z naszych kategorii Dla kogo? Okazja (święta, urodziny).

Po wyborze należy dokonać zamówienia. Skok ze spadochronem lub lot balonem to prezenty, których nie można podarować w namacalnej formie, zatem chcąc wręczyć komuś taki prezent lub samemu skorzystać z przygody, wykorzystuje się voucher. Voucher to innymi słowy bilet – przepustka na wydarzenie. Voucher można zamówić w formie papierowej lub elektronicznej.

co to jest voucher

Jeżeli wybierzemy voucher w formie papierowej możemy wybrać zapakowanie w eleganckie prezentowe pudełko – jest to miły gest dla obdarowanej osoby.

Co zawiera voucher?

W voucherach od prezentzycia.pl znajdują się przede wszystkim informacje o tym, na co jest on ważny oraz w jakim mieście można go wykorzystać (np. lot balonem Warszawa). Ponadto w środku vouchera znajdziemy wskazówki, jak przygotować się do wydarzenia (jak się ubrać, co zabrać). W voucherze jest też pole na życzenia – osoba kupująca prezent może zawrzeć życzenia dla osoby, której chce podarować prezent.

Co należy zrobić po otrzymaniu vouchera?

Ważna informacja – na odwrocie vouchera znajduje się informacja jak zrealizować voucher. Otrzymanie go to nie ostatni krok do jego realizacji. Należy jeszcze wejść na naszą stronę: prezentzycia.pl i kliknąć: „zarezerwuj termin”. Pole to znajduje się w prawym górnym rogu strony.

 

Po kliknięciu otrzymamy formularz, który należy wypełnić. Następnie na podany  w formularzu e-mail wyślemy kontakt do organizatora wydarzenia. Aby zrealizować przygodę należy skontaktować się z organizatorem i umówić się na wybrany termin.

Ważność i wymiana vouchera

Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. W okresie ważności vouchera można wymienić go na inny prezent. Jeżeli inny prezent będzie droższy, należy przelać różnicę na nasz rachunek bankowy. Jeżeli tańszy – nie zwracamy różnicy. Dodatkowe informacje można znaleźć w naszym regulaminie.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard