Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Jak to działa?
13 maja 2021

Mama to jedna z najważniejszych osób w życiu każdego z nas. Doceniajmy ją każdego dnia – nie tylko w jej święto. Ale w tym właśnie dniu warto podarować jej oryginalny prezent – coś, co zapamięta na długo, co sprawi, że poczuje się wyjątkowa.

Czego najbardziej pragną nasze mamy? Czasu, który im damy – chcą spędzać go w naszym towarzystwie. Możemy zatem sprawić, aby spędzone wspólnie chwile, były wyjątkowe! Jak tego dokonać? Wybierz prezent, który łączy się z jakąś nietypową, być może ekstremalną atrakcją, którą możecie wykonać wspólnie! Następnie, będziecie mogli razem porozmawiać o wspólnie przeżytych emocjach :). Jakie prezenty mamy na myśli?

Każda matka dziecku nieba uchyli... - tym razem, ty podaruj niebo jej :)

 • motolotnie i paralotnie

Każda mama jest inna, zatem nie ma uniwersalnego prezentu dla każdej z nich. Z drugiej strony na przestrzeni lat z pewnością otrzymała już wiele podarunków – z okazji Dnia Matki, jak i innych świąt. Jak zatem ją zaskoczyć, a jednocześnie trafić w jej gust?

Zaryzykujcie i postawcie na któreś z ekstremalnych przeżyć! Sezon wiosenno-letni, to idealny czas na przygodę w powietrzu. Każdy z nas marzy o lataniu – wasze mamy również :). Uwaga! To marzenie można spełnić! Jak? Voucher na lot motolotnią lub paralotnią z pewnością okaże się trafionym pomysłem! Atrakcje te są jednymi z najbardziej popularnych w naszym serwisie Podarujcie mamie taki voucher i sprawdźcie, jaką będzie miała minę po otwarciu prezentu :). Może też sami skusicie się na taki lot i wykonacie go wszyscy razem w jednym dniu? Lub możecie po prostu towarzyszyć waszej mamie podczas tego ekscytującego wydarzenia i obserwować jej lot z miejsca wyznaczonego przez organizatora.

Chociaż lot motolotnią jako prezent z okazji Dnia Matki wydaje się być nietypowym pomysłem, może okazać się naprawdę trafiony! Dlaczego? Z pewnością taki podarunek będzie czymś innym od tradycyjnych kolczyków czy książek. A mama, może marzy o przeżyciu wyjątkowej przygody, ale boi się sama podjąć taką decyzję? Jak dostanie voucher na lot od dzieci w prezencie, to już się nie wymiga:). W każdym razie, jeżeli chodzi o sam lot, to nie ma czego się obawiać. Motolotnie, paralotnie i pozostałe muszą przejść odpowiedni przegląd, a sterują nimi doświadczeni instruktorzy.

Loty motolotnią i paralotnią dostępne są w różnych wariantach czasowych, a także w wersji z nagrywaniem, co jest świetną pamiątką :). Przygoda ta, wywoła uśmiech na twarzy mamy, który nie zniknie do końca dnia! A jeżeli chcielibyście jeszcze bardziej uczcić ten dzień, to po locie zaproście mamę na obiad, kolację czy kawę, by mogła opowiedzieć Wam o swoim superprzeżyciu!

 • Lot motolotniąPROMOCJANOWOŚĆ

  Lot motolotnią

  Cena od 119 zł
  55 lokalizacjiCzęstochowa - 20 minut, Kielce - 10 minut, Kraków, Warszawa (Kośmin) - 15 minut, Wrocław, Bydgoszcz - 20 minut, Gliwice - 10 minut, Poznań - 10 minut, Poznań - 15 minut, Poznań - 20 minut, Kielce - 15 minut, Kielce - 20 minut, Pińczów - 10 minut, Pińczów - 15 minut, Warszawa (Kośmin) - 20 minut, Warszawa (Kośmin) - 30 minut, Częstochowa - 10 minut, Mazury - 20 minut, Toruń (Łysomice) - 20 minut, Toruń (Łysomice) - lot VIP, Bydgoszcz - lot VIP, Radom - 20 minut, Radom - 30 minut, Nad Górami Świętokrzyskimi - 60 minut, Mazury - 30 minut, Gorzów Wlkp - 20 minut, Szczecin - 20 minut, Zielona Góra - 20 minut, Zamość 15 minut, Warszawa (Chrcynno) - 20 minut, Warszawa (Chrcynno) - 30 minut, Gliwice - 20 minut, Gliwice - 30 minut, Wrocław - 30 minut z filmowaniem, Wrocław - 60 minut z filmowaniem, Zamki Jury III, Zamki Jury II, Zamki Jury I, Rzeszów - 15 minut, Pińczów - 20 minut, Mazury - 10 minut, Rzeszów - 20 minut, Ostrów Wielkopolski - 60 minut, Ostrów Wielkopolski - 30 minut, Ostrów Wielkopolski - 15 minut, Wrocław II, Szczecin - 60 minut, Szczecin - 30 minut, Gorzów Wlkp - 60 minut, Gorzów Wlkp - 30 minut, Zielona Góra - 30 minut, Zielona Góra - 60 minut, Lublin 15 minut, Lublin 20 minut, Zamość 20 minut
 • Lot motolotnią z wideofilmowaniemPROMOCJA

  Lot motolotnią z wideofilmowaniem

  Cena od 159 zł
  26 lokalizacjiPińczów - 20 minut, Warszawa - 20 minut, Warszawa - 30 minut, Radom - 20 minut, Radom - 30 minut, Kraków, Wrocław - 30 minut, Wrocław - 60 minut, Kielce - 20 minut, Kielce - 10 minut, Kielce - 15 minut, Pińczów - 15 minut, Pińczów - 10 minut, Rzeszów - 15 minut, Rzeszów - 20 minut, Gorzów Wlkp - 60 minut, Zielona Góra - 20 minut, Gorzów Wlkp - 30 minut, Zielona Góra - 30 minut, Szczecin - 30 minut, Szczecin - 60 minut, Gorzów Wlkp - 20 minut, Zielona Góra - 60 minut, Szczecin - 20 minut, Ostrów Wielkopolski - 30 minut, Rzeszów - 30 minut
 • Lot paralotniąPROMOCJANOWOŚĆBESTSELLER

  Lot paralotnią

  Cena od 95 zł
  30 lokalizacjiZielona Góra - motoparalotnia 10 minut, Gliwice - 10 minut, Trójmiasto, Kielce, Kraków II, Łódź (Łęki Kościelne), Białystok, Poznań - 10 minut, Bielsko-Biała, Wrocław - najdłuższy lot, Warszawa, Warszawa II, Poznań - 15 minut, Gliwice - 20 minut, Gliwice - 30 minut, Beskidy (Żywiec) - Lot z Mistrzem Polski, Katowice - 20 minut, Katowice - 10 minut, Poznań - 30 minut, Świdwin, Gliwice, Białystok- 10 minut, Białystok- 20 minut, Trójmiasto - motoparalotnia, Piła, Szczecin - motoparalotnia, Zielona Góra - motoparalotnia 15 minut, Kraków I, Białystok lot z Mistrzem Świata, Zielona Góra - motoparalotnia 20 minut

 • szybowce

Innym podniebnym prezentem będzie lot szybowcem. Jest to świetna przygoda, dostępna w wielu lokalizacjach w Polsce. Dostępna jest ona w wersji za wyciągarką lub za samolotem. W tej pierwszej wersji uczestnik wzlatuje do góry superszybko, co daje niesamowite wrażenie (jakby szybowiec, został wystrzelony z procy!). W wersji za samolotem osiągnięcie odpowiedniej wysokości jest już łagodniejsze, jednak jako że szybowiec przyczepiony jest do samolotu specjalną liną, lot może trwać dłużej.

Lot szybowcem za samolotem jest popularny w lokalizacjach, w których możemy dodatkowo podziwiać piękne widoki, na przykład lot szybowcem Nowy Targ – lot nad Gorce, to jeden z najczęściej wybieranych kierunków. W trakcie szybowania, które samo w sobie jest ekscytujące, można obserwować pasmo Beskidu Zachodniego – wspaniałe góry, oglądane z wysoka (uczestnik będzie na wysokości kilkuset metrów, nad szczytami!) to fantastyczna sceneria.

W locie szybowcem bardzo fajny jest moment, kiedy maszyna szybuje w powietrzu bez dodatkowego wsparcia (samolotu). Wtedy nie lecisz, ale po prostu szybujesz – z dużą prędkością i w całkowitej ciszy, bez ryku silnika. Wrażenie jest jakby się płynęło w powietrzu :) Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć szybowiec to 350 km/h, a więc tyle, co Lamborghini Gallardo na długiej i prostej drodze :P.

 • Lot szybowcem

  Lot szybowcem

  Cena od 199 zł
  15 lokalizacjiRybnik, Nowy Targ, Toruń - start za wyciągarką, Toruń - start za samolotem, Toruń - lot VIP, Bydgoszcz - lot VIP, Bydgoszcz - start za samolotem, Bydgoszcz - start za wyciągarką, Trójmiasto, Częstochowa - lot zapoznawczy, Ostrów Wielkopolski, Gliwice - start za wyciągarką, Nowy Targ - lot nad Gorce, Nowy Targ - lot nad Kasprowy, Częstochowa 30 minut - lot zapoznawczy

Wszystkie powyżej opisane podniebne prezenty są uniwersalnymi prezentami – mogą z niego skorzystać starsze, jak i młodsze osoby. Nie trzeba mieć kondycji, ani być wysportowanym – po prostu jest się uczestnikiem lotu. Atrakcje te, to zatem doskonały prezent na Dzień Mamy 2021. Wasza mama na pewno się ucieszy z takich prezentów! Nie zapomnijcie jednak, by towarzyszyć jej podczas realizacji atrakcji – wasza obecność będzie dla niej najważniejsza!

Odprężenie dla mamy – podaruj jej chwilkę wytchnienia

Mamy mają na głowie dużo obowiązków. W związku z tym, warto podarować im czas, w którym będą mogły zrelaksować się i odpocząć. Jest na to klika bardziej lub mniej typowych pomysłów.

Jednym z ciekawszych voucherów na prezent z okazji Dnia Mamy, będzie sesja floatingu. To cudowna, mocno odprężająca atrakcja. Polega na tym, że uczestnik unosi się na wodzie (bez żadnego wysiłku!), będąc zamkniętym w specjalnej kapsule. Temperatura wody jest zbliżona do temperatury ciała, a zatem taka sesja to przyjemne doświadczenie. W wodzie zawarta jest duża ilość soli Epsom, która ma zdrowotne właściwości – łagodzi stany zapalne skóry, uśmierza bóle, wyciąga toksyny z organizmu. Czas trwania jednej sesjo to aż 90 minut! W tym czasie wasza mama dozna niesamowitego relaksu, a ciało będzie nawilżone i wygładzone. Taka sesja to bardzo ciekawy eksperyment – uczestnik zamknięty w kapsule nic nie widzi i nic nie słyszy. Pozwala to na maksymalne odprężenie.

Innym sposobem będzie DAY SPA – wszelkiego rodzaju masaże i rytuały SPA, to usługi, z których każdy z nas chętnie korzysta od czasu do czasu, więc każda mama na pewno ucieszy się z takiego prezentu. A jeszcze bardziej ucieszy się, jeżeli córka lub córki wybiorą się nią – i zrobią sobie wspólny dzień matki z córką :) Ofert masaży jest wiele, jednym z bardziej popularnych jest masaż tajski – dość mocny, ale w efekcie końcowym bardzo rozluźniający.

Pozostałe pomysły na prezent na Dzień Matki

Dzień Matki wypada 26 maja, a zatem jest to sezon ciepły. Dlatego sprawdzą się atrakcje, które można wykonywać wspólnie na zewnątrz. Wspomnieliśmy już o najbardziej popularnych atrakcjach powietrznych, jednak wiosna czy lato, to również najlepszy czas do relaksu nad wodą. W związku z tym jednym z pomysłów na prezent może być spływ kajakowy, na który możecie wybrać się całą rodziną! Kajakiem może pływać każdy, można wybrać łatwiejszą lub trudniejszą trasę, ale za to z szybszym prądem :-). Pomysłów na spędzenie czasu razem na świeżym powietrzu jest wiele, część z nich opisaliśmy w tym artykule: https://www.prezentzycia.pl/pl/a/wiosenne-aktywnosci-na-swiezym-powietrzu-kilka-pomyslow-

Jak widać wybór niecodziennego prezentu dla mamy nie jest taki trudny :) Powyższe pomysły, to tylko kilka z wielu oryginalnych atrakcji, którymi z pewnością ją zaskoczycie :)

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard