Facebook
Facebook Ceneo

2wieże w Warszawie – atrakcje, których jeszcze nie znałeś!

Jak to działa?
28 kwietnia 2020

Na warszawskich wieżach wykonasz skok o najlepszym współczynniku swobodnego spadania w stosunku do wysokości (Drem Jump) możesz też wspiąć się na ściankę wspinaczkową lub skoczyć na największą poduchę w Europie (Stunt Jump) a jakby i tego było jeszcze mało – odważ się wykonać najnowszą wersja skoku – Atrium Dive, czyli skok w całkowitej ciemności.

Wszystkie atrakcje, które oferują 2wieże są naprawdę świetne, czy to będzie klasyczny skok na linie czy też skok w nowym wydaniu, standardowa wspinaczka lub wspinaczka w całkowitej ciemności. To jaką atrakcję wybrać, zależy od tego, na co się odważysz ;p Sprawdź zatem, co konkretnie kryje się pod hasłem Atrium Dive, Dark Climber lub Skyrunner.

Skoczysz w całkowitej ciemności? Na czym polega Atrium Dive?

Atrium Dive to skok do komina w całkowitej ciemności! Skacząc będziesz zupełnie sam, obok nie będzie nikogo, kto mógłby pomóc ci przełamać swój strach. Co ważniejsze – jest to skok do środka wieży!

Jak wygląda atrakcja? Skok Atrium Dive rozpoczynasz od wejścia na dach wieży. Znajduje się tam klapa, przez którą wejdziesz (sam) do środka wieży. Gdy staniesz stabilnie na platformie, klapa zostanie za Tobą zamknięta – zostaniesz tylko ty i ciemność. Decyzję o skoku musisz podjąć samodzielnie. Skok wykonuje się z wysokości 20 metrów.

Sam skok to nie wszystko – dzięki descendorowi, czyli zaprogramowanej rozwijarce liny, czekać Cię będą efekty specjalne zaczerpnięte wprost z filmu Mission Impossible 2 – przeżyjesz dokładnie ten sam moment, w którym Tom Cruise skacze z pędzącego helikoptera wprost do środka betonowego silosu, zatrzymując się w ostatnim momencie, tuż przed kontaktem z podłożem.

Skok Dream Jump

Dream Jump – skok z nowej wysokości i z nowym (dłuższym) czasem swobodnego spadania. Warszawscy specjaliści od skoków odkryli, że najlepsze skoki to te, z których można wycisnąć najdłuższy czas swobodnego spadania. Gdyż to swobodne spadanie właśnie jest momentem, w którym doświadczysz najwięcej emocji – strachu, adrenaliny i podekscytowania zarazem. Skok Dream Jump to skok o najlepiej dobranej proporcji wysokości do współczynnika swobodnego spadania.

Skok Swing Jump

Skok Swing Jump czyli GIGANTYCZNA HUŚTAWKA. Skok, który daje frajdę, ale jednocześnie odczuwasz większy komfort psychiczny niż w Dream Jumpie. Skok ten został stworzony jako wprowadzenie do ekstremalnych skoków. Zatem jeżeli kusi Cię, by spróbować skoku, ale się boisz – zacznij od Swing Jump. Skok ten uważany jest za jeden z najłagodniejszych, rozbudowana platforma startowa zwiększa komfort psychiczny. Swing Jump dostępny jest również w wersji Twin – jest to opcja dla dwóch osób, w której para może skoczyć jednocześnie, „ramię w ramię” lub pojedynczo, jedna po drugiej. Skok wykonuje się z wysokości 9 pięter (27 metrów).

Skok na super poduchę – Free Jump

Niesamowitą atrakcją jest również skok linowy na poduchę kaskaderską – Free Jump. Czym się różni od klasycznego skoku na linie? Otóż, dzięki temu, że na dole czeka na Ciebie największa w Europie poducha kaskaderska – możesz się cieszyć 100 procentowym swobodnym spadaniem, a potem miękkim lądowaniem! Wynaleziony przez organizatorów układ skoku czyli 100 % swobodnego spadania, spowolnionego w ostatnim momencie, tuż przed kontaktem z podłożem (czyli z poduchą) pozwala na skok z tak dużej wysokości (26 metrów)! Jeżeli jesteś zainteresowany skokiem Free Jump, sprawdź voucher tutaj.

Skok na super poduchę II – Stunt Jump

Ten skok to świetna rozrywka dla każdego - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci! Jest to skok na poduchę bez żadnego zabezpieczenia, ale oczywiście z o wiele niższej wysokości (8 metrów). Przednia zabawa gwarantowana! W cenie vouchera otrzymujesz 3 skoki na poduchę. Można skakać tyłem, przodem czy jakkolwiek Ci podpowie wyobraźnia. Skakać mogą dzieci już od 7 lat.

Wspinaczka w całkowitej ciemności – Dark Climber

Kolejną fantastyczną warszawską atrakcją jest wspinaczka w absolutnej ciemności! Dosłownie wspinasz się w całkowitych ciemnościach, posługując się zmysłem dotyku. Trasa wspinaczkowa wynosi 26 metrów. Co więcej, podczas wspinaczki, organizatorzy zapewnią ci podtrzymujące na duchu towarzystwo w postaci… obrzydliwych robaków. A gdyby i to Cię nie wystraszyło – mają jeszcze kilka innych ciekawych trików w zanadrzu ;p Ale nie martw się – masz aż 3 próby wejścia na samą górę. Jak dotrzesz do włazu, musisz rozwiązać łamigłówkę, by go otworzyć i wydostać się na wolność.

Wspinaczka na wieżę

Oczywiście w pakiecie usług nie brakuje również klasycznej wspinaczki na wieżę. Wspinaczka odbywa się z instruktorem, 2wieże oferują wspinaczkę dla dorosłych i dzieci.

Skyrunner – atrakcja inna niż wszystkie

Skyrunner to niesamowita przygoda – nie jest to ani skok, ani wspinaczka. Skyrunner to... zbieganie po ścianie! Zbiegasz po pionowej ścianie prosto w dół – poczujesz się jak bohater komiksów! :D Jak to wygląda? Oczywiście zachowane są procedury bezpieczeństwa, uczestnik przymocowany jest do liny. Przed zejściem uczestnik przejdzie szkolenie, w którym dowie się jak poprawnie zbiec/zejść ze ściany wieży. Atrakcja również przebiega pod czujnym okiem instruktora. Zatem niczym nie musisz się martwić wystarczy, że odważysz się zbiec. Skyrunner to technika znana jednostkom specjalnym, wykorzystywana między innymi w interwencjach przy wysokich budynkach. W tym przypadku Skyrunner to czysta frajda :D.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard