Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na walentynki – co spodoba się jej i jemu?

Jak to działa?
12 lutego 2020

Przedstawiamy 7 top pomysłów na prezent na walentynki inne niż zwykle!

W poniższym zestawieniu prezentów na walentynki znajdziecie pomysły niesztampowe, jak również nawiązujące do tych tradycyjnych. Prezentujemy poniżej warianty dla dwojga – byście mogli przeżyć wspólnie frajdę, którą można (a jakże!) uwieńczyć tradycyjną wspólną romantyczną kolacją (wspólna kolacja to zawsze świetny prezent dla niej:)).

1. Wyprawa na skuterze śnieżnym z przewodnikiem dla dwojga

Wyprawa na skuterze śnieżnym to ekscytująca przygoda dla niej i dla niego. Zimowe szaleństwo na skuterze pozwoli na przednią zabawę :). Cały przejazd odbywa się pod opieką doświadczonego przewodnika, więc nie musicie martwić się o swoje bezpieczeństwo. Nie pozostaje nic innego, jak wsiąść na skuter i szaleć! Gdzie można skorzystać z takiej wyprawy? Na skuterze można pojeździć między innymi w Istebnej oraz Tyliczu. Dostępne są jazdy godzinne, dwugodzinne i trzygodzinne. Jeżeli macie ochotę spędzić wspólnie weekend i jednocześnie skorzystać z wyprawy na skuterze śnieżnym – taka opcja jest dostępna w Zakopanem. Oferta zawiera nocleg w sercu polskich gór, jak również przejażdżkę na skuterze śnieżnym (2 godziny) z przewodnikiem dla dwojga.

2. Gokarty dla dwojga

Przejażdżka gokartem dla dwojga to świetny sposób na udaną randkę! Wbrew pozorom – również dla niej! Przejażdżka sprawi, że poczujecie się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Gokarty dla dwojga w Katowicach udostępniają jedne z najmocniejszych pojazdów w Polsce (13 KM!) – pozwalają one osiągnąć naprawdę duże prędkości, a co za tym idzie – zwiększają poziom adrenaliny i świetnej zabawy. Tor kartingowy jest dostępny cały rok.

3. Dla odważnych par – skok ze spadochronem dla dwojga

Skok ze spadochronem to prezent ekstremalny dla tych, co kochają adrenalinę i buzującą krew w żyłach! Jak wygląda skok ze spadochronem dla dwojga? Z każdym uczestnikiem atrakcji skacze doświadczony instruktor. Para wyskakuje z samolotu, który leci na wysokości około 4000 metrów nad ziemią. Wyskok z takiej wysokości pozwala na swobodne spadanie nawet do 50 sekund! Dopiero po tym czasie otwiera się czasza spadochronu, co pozwala na spokojny i bezpieczny lot w kierunku ziemi. Co ważne i równie atrakcyjne dla uczestników lotu – kierunkiem lotu można sterować samodzielnie! Dopiero na wysokości około 500 metrów stery przejmuje doświadczony instruktor, by móc przeprowadzić bezpieczne lądowanie.

4. Dla par lubiących wyzwania kondycyjne – wyprawa w góry

Wyprawa w góry to wyprawa, na którą można się wybrać w okresie wiosenno-letnim. Jednak voucher na wyprawę w góry można sobie podarować jako prezent na walentynki natomiast samą wyprawę zaplanować w późniejszym terminie. Dla par kochających Tatry przygotowaliśmy dwie wycieczki – wyprawa na Mnicha oraz na Zadniego Mnicha w Tatrach. Obie wspinaczki odbędą się pod okiem licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego. Zdobycie szczytów będzie wymagało miejscami wspinaczki (sprzęt zapewnia organizator!). Zdobywając Mnicha, będziecie na wysokości 2068 m n.p.m, zdobywając Zadniego Mnicha staniecie na wysokości 2172 m n.p.m. Wysiłki przy wspinaczce wynagrodzi wam przepiękny tatrzański krajobraz. Aby zapamiętać te chwile na dłużej, organizator zapewnia fotografie z wycieczki.

5. Dla uzyskania całkiem nowej perspektywy – lot balonem dla dwojga

Niewątpliwe lot balonem dla dwojga to jedna z ciekawszych propozycji na prezent na walentynki. Romantyczny lot balonem to prezent, który nie może się nie spodobać. Loty balonem zapewniają niecodzienne widoki, które warto sfotografować. Taki lot to niesamowite i niezapomniane przeżycie. Loty dostępne są w wielu miejscach w Polsce, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, w Karkonoszach i innych.

6. Dla tradycjonalistów, lubiących mniej ekstremalne prezenty – romantyczna kolacja dla dwojga

Ekskluzywna kolacja dla dwojga, pozwoli spędzić mile czas we dwoje i nacieszyć swe podniebienia doskonałym posiłkiem. Kolacja może być uwieńczeniem którejś z powyższych przygód, jak również może być samodzielnym prezentem na walentynki.

7. Degustacja wina dla dwojga

Degustację przeprowadzają doświadczeni sommelierzy, którzy nauczą was, jak degustować wino, jak dobrać wino do potrawy, na co zwracać uwagę kupując wino. Podczas degustacji będziecie mogli skosztować co najmniej kilku starannie dobranych win. Degustacja wina to bardzo dobry pomysł na spędzenie walentynek. Przeprowadzający degustację zapewni pozytywną atmosferę oraz podzieli się porcją informacji ze świata win.

Wspólne przeżywanie emocji (tych dobrych i radosnych:)) pozwala zacieśnić więzi i pogłębić relację. Próbowanie nowych rzeczy zawsze jest dobre i pozwala otworzyć się na świat i na innych. Zatem spędźcie te walentynki wypróbowując coś, czego nigdy to tej pory jeszcze nie próbowaliście – i zakochajcie się w sobie jeszcze bardziej! :)

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard